• не викидай

Чай врятує ваші рослини

Після важкого трудового дня багато хто з нас вважає за краще випити чашечку ароматного чаю. Не поспішайте викидати використаний пакетик (або заварку) навіть, якщо ви скористалися ним не один раз. Ми підготували для вас цікаві способи його застосування.

По-перше, чай – відмінне добриво. Справа в тому, що листя чаю містять дубильну кислоту та поживні речовини, які чудово підійдуть для удобрення ґрунту у вашому саду. В процесі розкладу чайний пакетик виділить ці поживні речовини, створюючи більш сприятливі умови для зростання ваших рослин.

По-друге, використана заварка відлякує комах (до речі, тим же ефектом володіє й кавова гуща). Це прекрасний органічний засіб, який, на відміну від хімії, не шкодить овочам і фруктам. Між іншим, кішок і собак, які люблять справляти нужду на ваших грядках, чай та кава теж відлякують.

По-третє, черви можуть безпечно споживати чайне листя. Завдяки такому харчуванню продукти життєдіяльності черв’яків стають чудовим добривом для ґрунту. А якщо ви закопаєте використаний чайний пакетик біля коренів рослин, вони збережуть більше води та зростатимуть набагато швидше. Більш того, чайні пакетики перешкоджають росту бур’янів. Переконайтеся в цьому самі.

Ну й нарешті, вірите чи ні, але за допомогою пакетиків чаю, води, паперового рушника, пластикової таці та насіння можна виростити власний сад. У використаних чайних пакетиках можна проростити насіння, а потім висадити їх у ґрунт в саду.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *