ЦНАП у валізці

За 3 роки у Дніпропетровській області створено 56 ЦНАПів (центр надання адмі- ністративних послуг).

У цих центрах громадяни можуть в обхід традиційно довгих походів по кабінетах чиновників зареєструвати бізнес, оформити нерухомість, прописку та виписку, приватизувати землю або оформити документи на будівництво.

– І неважливо, де знаходиться ЦНАП – у місті чи в селі, на околиці або в центрі, всюди однаковий рівень сервісу, – каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко. Найбільш затребуваною послугою в поточному році було оформлення ID- паспорта і біометричного закордонного паспорта. До речі, за кількістю ЦНАПів Дніпропетровщина лідирує, а нещодавно з’явився навіть мобільний ЦНАП. Він являє собою невелику валізку з ноутбуком, принтером, сканером і модемом. Зв’язок забезпечує мобільний 3G-інтернет. Він дозволяє надавати адмінпослуги людям з особливими потребами прямо вдома або в лікарні.

Такий чемоданчик вже обслуговує жителів Кам’янського та Олександрополя. 2018 року Дніпропетровська облдержадміністрація планує запустити ще 24 ЦНАПи в об’єднаних територіальних громадах.

 

Ганна ЛИСЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *