• Цікаві факти

Цифри, факти, тренди

Вже ратифікований кредит від Європейського інвестиційного банку на 400 млн євро. На даний момент йде опрацювання проектного офісу та комерційних банків-партнерів. І вже в другій половині 2017 року українські аграрії зможуть отримати фінансування за істотно зниженою кредитною ставкою.

*     *     *

Продукція всього агропромислового комплексу України експортується до 190 країн світу. Наша країна займає 12% світового ринку зерна, 6 місце з торгівлі пшеницею та 4 місце з експорту кукурудзи. До речі, прогноз експорту пшениці з України підвищено до 17,3 млн т, у порівнянні з березневим прогнозом (16,5 млн т).

*     *     *

У 2017 році в Україні зафіксовано історичний мінімум загибелі озимих культур. Наразі площа загиблих озимих становить усього 5,6 тис. га, або менше 0,1% від посівних площ. Також не викликає побоювань весняний посів зернових культур: він проведений на площі 2 млн га, або 83% до плану.

*     *     *

Нардепи України просять прем’єр-міністра Володимира Гройсмана ініціювати перегляд рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яким було зупинено введення мит для російських добрив. На їхню думку, такий захід дозволить захистити наш ринок від монополізації виробниками Росії.

*     *     *

Зараз на підприємствах України налічують 3,51 млн голів свиней. Цей показник на 63,3 тис. голів менше, ніж на початку року. У господарствах населення відхилення чисельності свиней у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 286 тис. голів. Сукупна чисельність свиней в Україні склала 6,7 млн голів.

За повiдомленнями iнформагентств

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *