• цікаві факти

Цифри, факти, тренди

Посівна кампанія вже почалася в 17 областях України. Наразі ранніми яровими зерновими та зернобобовими засіяно 273 тис. га, що становить 11% від усієї прогнозованої площі. Зернові культури планують посіяти на площі 14,4 млн. га (це складає 54% в структурі посівних площ).

*     *     *

Україна експортує 80% виробленої органічної продукції. Всього за 2016 рік експортовано 165 тис. т органічної продукції на суму майже € 46 млн. Найбільш експортованими органічними культурами були пшениця, спельта, кукурудза, просо та ячмінь.

*     *     *

Україна входить до шістки світових експортерів жому та меляси (побічні продукти цукрового виробництва). Експорт меляси в 2016 році склав 59 тис. т, а експорт жому – 65,3 тис. т. Основними покупцями стали Польща, Іспанія, Корея, Угорщина, Нідерланди та США.

*     *     *

Держпідприємство «Артемсіль» у лютому 2017 року виконало план із видобутку солі на 108,1%. Це 154,3 тис. т. Усього з початку року видобуто 333 тис. т солі, що на 10,6% більше, ніж заплановано, та на 32% перевищує показник минулого року. Крім того, істотно зріс експорт нашої солі за кордон – на 122,1 тис. т.

*     *     *

Антимонопольний комітет України дозволив нідерландській компанії Jerste B.V. придбати більше 50% частки у статутному капіталі 10 підприємств у Вінницькій, Черкаській і Київській областях. «Чернівчанка-агро», «Бужанське», «Віта-Колос», «Інтерагроінвест», «Кряж і К°», «Лучанське-2», «Мрія», «Поділ», «Світанок» і «Федюківка Агро».

За повiдомленнями iнформагентств

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *