Цифри, факти, тренди

Україна увійшла до трійки країн, які є найбільшими експортерами аграрної продукції на ринок ЄС. У 2016 році кількість українських підприємств, що мають право експорту на ринки ЄС, склала 277. З них 97 підприємства, які виробляють харчову продукцію, решта – продукцію нетваринного походження.

*     *     *

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) в 2017 році планує закупити у фермерів 5 млн. т зерна для подальшого експорту та переробки. Про це заявив заступник голови правління ДПЗКУ Віталій Шулежко під час круглого столу в Києві.

*     *     *

Компенсація грошових коштів за придбання сільгосптехніки українського виробництва збільшена з 15% до 20%. Для отримання компенсації за техніку виробнику достатньо буде подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи про придбання техніки.

*     *     *

Кількість великої рогатої худоби в Україні станом на 1 лютого 2017 року склала 3,77 млн голів. Цей показник на 1,8% менше, ніж на аналогічну дату 2016 року. Зазначається, що найбільша чисельність ВРХ в Україні зафіксована у Вінницькій області – 311,4 тис. голів.

*     *     *

Україна експортує 80% виробленої органічної продукції. Зазначається, що за 2016 рік обсяг експорту склав 165 тис. т, що принесло аграріям майже € 46 млн. А обсяг експорту української аграрної продукції в ЄС за 2016 рік збільшився на $ 68,2 млн до $ 4,12 млрд, що становить 26,6% від усього аграрного експорту країни.

За повiдомленнями iнформагентств

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *