• цікаві факти

Цифри, факти, тренди

За даними Держстату, роздрібний товарообіг в Україні хоча й не сильно, але зростає. А саме, на 3,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Однак українці стали менше купувати риби та морепродуктів, м’яса, птиці, сирів і навіть кондитерських виробів. Зростає продаж хліба, масла, пива та свіжих овочів.

*     *     *

Україна займає 39 місце серед імпортерів яловичини. Наша частина у світовому імпорті становить 0,02%. Найбільший імпортер цього м’яса – США. Їхня частка на ринку 19,5%. Далі йдуть: Росія (7,7%), В’єтнам (7,6%), Японія (6,9%), Китай (5,2%), Єгипет (4,4%), Південна Корея (3,3% ), ЄС (2,8%), Канада (2,7%), Малайзія (2,3%)

*     *     *

На агроринку України збільшується кількість вакансій. У порівнянні з 2016 роком приріст вакансій склав 150%. Найбільше затребувані фахівці у сфері деревообробки та реалізації продукції сільськогосподарського спрямування. Зазначається зацікавленість у кваліфікованих агрономах і ветеринарах.

*     *     *

Щорічний обсяг споживання полуниці в Україні становить 60-70 тис. т, а виробництво зростає на 2-5% на рік. За обсягами виробництва наша країна посідає 7 місце в Європі, вирощуючи 6% від усього світового врожаю – повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

*     *     *

Проведений аналіз показав, що близько 1-6% озимих уражено хворобами: борошнистою росою, септоріозом, гельмінтоспоріозом, кореневими гнилями. Пероноспорозом уражено 2-4% рослин озимого ріпаку. У зерносховищах також виявлено зараженість насіннєвого матеріалу зернових культур амбарними шкідниками.

За повiдомленнями iнформагентств

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *