• цікаві факти

Цифри, факти, тренди

Експорт плодоовочевої продукції з Польщі щорічно приносить цій країні виручку в розмірі $ 2,5 млрд. Україна експортує плодоовочевої продукції рівно в 10 разів менше – всього на $ 250 млн. Зате ми вдвічі збільшили експорт картоплі. За підсумками січня Україна вивезла 129 т на $ 38 тис.

*     *     *

Виробництво українських яєць від птиці всіх видів у 2017 році планується збільшити до 16 млрд шт. Це на 6% більше торішнього показника. А з експорту м’яса птиці наша держава займає 3 місце серед країн-експортерів ЄС. Протягом 2016 року Україна експортувала 27,8 тис. т.

*     *     *

Українські пивовари в січні 2017 року скоротили виробництво пива до 7,1 млн. декалітрів. Це на 11,7% у порівнянні з січнем 2016 року. Відзначається, що це є історичним мінімумом України за останні 10 років. Обсяги виробництва солоду в січні поточного року зменшилися на 9,7% і становлять 20,7 тис. т.

*     *     *

Вивести рибну галузь «з тіні» та виключити реалізацію браконьєрської риби в Україні допоможе введення обов’язкового сертифікату походження риби та системи моніторингу вилову. Зараз Держрибагентство та експерти почали роботу над такими сертифікатами, а введення їх у практику передбачається наступного року.

*     *     *

У 2017 році, згідно з даними аналітиків Forex Club, очікується зниження світових цін на цукор у розмірі 7,1% після нинішнього зростання на 37,8%. Світова ціна на цукор продовжить зниження на тлі високої пропозиції товару в поточному маркетинговому році, а також високих прогнозів врожаю на 2017 рік.

За повідомленнями інформагентств

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *