«Цифра» вже на порозі: в області відключать аналогове телебачення

Дніпропетровщина готується до відключення аналогового телебачення й переходу на цифровий формат Т2. «Цифра» накриє всю Україну вже на початку вересня. Щоби не залишитися без улюблених серіалів або передач, треба перевірити наявність приймача, який ловить телевізійний сигнал у цифровому форматі DVB-T2. Цей прилад може бути окремим або вбудованим у телевізор.

Аналоговий сигнал відрізняється від цифрового якістю картинки. Зокрема, під час аналогового прийому зображення може двоїтися або «сніжити». У цифрового сигналу картинка чітка, але якщо з’являються перешкоди, зображення зникає, або на екрані з’являються «кубики». Зміниться й кількість телеканалів. Зараз в аналоговому діапазоні на загальнонаціональному рівні працює 16 телеканалів, у цифровому ж їх буде вдвічі чи втричі більше. Відключення «аналога» не торкнеться тих, хто користується кабельним або супутниковим телебаченням.

На сьогодні в аналоговому діапазоні телеканали вже не працюють у Києві та Кіровоградській області. Це експериментальні території. На всю Україну зміни поширяться з вересня.

Прес-служба ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *