• Уклін живим, загиблим слава!

Це потрібно не мертвим…

«Уклін живим, загиблим слава!»

До Дня Перемоги У КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» відбулася зустріч із представниками військової служби Вадимом Петриченком, Миколою Богатирьовим, Артемом Носенком і Сергієм Дергачовим. Тримаючи в руках квіти від вихованців, щасливі, вони ледь стримували сльози за своїх побратимів, які сьогодні несуть військову службу в зоні АТО.

В 1-11 класах було проведено Єдиний урок мужності з використанням презентацій, фотоматеріалів, книжкових викладок, сімейних реліквій. У рамках акції «Допомога ветеранам» вихованці НВК постійно відвідують стареньких дідусів і бабусь, а в святкові дні їхні візити були особливими.

На виставці в бібліотеці НВК учні мали змогу розширити свої знання з історії. Не забули також і перегорнути сторінки незаслужено забутих книг про війну.

В День Перемоги вихованці, педагоги, працівники НВК разом із представниками громадськості села крокували до меморіалу воїнів-визволителів. Зі словами вітання виступила директор НВК Інна Бойко, від молоді села слова вдячність висловила учениця-одинадцятикласниця Яна Терханова. А школярі молодших класів взяли участь у святковому концерті та закликали зберегти мирне небо і спокій.

Бібліотекар Вільненського НВК Лідія ШЕРСТЮК

«Воєнні дні. Печалі і тривоги…»

9 Травня в селищі Меліоративне пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню Перемоги. Величезною колоною, яку очолювали жителі селища, співробітники селищної ради, депутати, представники громадських і релігійних організацій, вчителі та учні Меліоративної СЗШ, рушили до пам’ятного знаку на честь 210-го червонопрапорного ордена Кутузова Севастопольського штурмового авіаційного полку та 2-го Дальнобомбардувального авіаполку.

Пам’ять героїв, усіх, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняної, вшанували хвилиною мовчання. До пам’ятного знаку загиблим воїнам були покладені квіти та гірлянди слави, які виготували учні СЗШ.

Зі словами привітань до ветеранів виступив селищний голова Сергiй Тищенко, голова ради ветеранів Лариса Петрюченко. Продекламував власний вірш і привітав зі святом учасник бойових дій Володимир Черняков.

По закінченню мітингу відбувся святковий феєрверк і перегляд  кінострічки «У бій ідуть лише «старі».

Директор Меліоративного Будинку культури Ганна ЗАСТАВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *