Цех високої напруги

IMG_4329

Єдиний із заводчан депутат міськради останнього скликання Сергій Миколайович Поздняков – начальник цеху енергозабезпечення, підрозділу, відповідального за безперебійне постачання електроенергії до основних цехів, агрегатів та обладнання всього НМЗТ, середньогодинне споживання електроенергії якого 15 000 кВт/год.

Зокрема цех обслуговує 172 силових трансформатори, 120 км кабельних і повітряних ЛЕП, більше 80 км енергетичних ліній.

Любов до електротехніки Сергію передалася у спадок від діда і батька, які також працювали на заводі. Після механіко-металургійного технікуму влаштувався черговим електромонтером до трубоелектрозварювального цеху №3 НМТЗ.

Молодий, але вже тоді з перспективними задатками керівника фахівець, без відриву від роботи продовжив навчання на кафедрі електротехніки Дніпродзержинського технологічного університету.

У 2010-му 30-річного майстра електрослужби Сергія Позднякова затверджують на посаду начальника електричного цеху.

У підпорядкуванні – 113 осіб. З минулого року, після структурно-технологічного перетворення підприємства, він призначений начальником цеху енергозабезпечення, куди після злиття увійшли колишні електричний та паросиловий цехи.

IMG_8364

Керівна посада не заважає Сергію успішно справлятися з депутатським обов’язками. Нагадаємо, в квітні за його ініціативою була реалізована велика міська акція «Чисте подвір’я з ІНТЕРПАЙП». Кожне ОСББ, яке заявило про своє бажання прибрати власне подвір’я, отримало безкоштовний набір матеріалів.

День металурга Сергій Миколайович збирається відсвяткувати… в дитячому оздоровчому таборі «Комунарець», де за пільговою путівкою, виданою в завкомі, відпочиває його 8-річний син Єгор.

До речі, туди подивитися спеціально підготовлену дітьми святкову концертну програму, приїдуть ще 60 заводчан, чиї діти оздоровлюються в таборі.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *