Централізоване опалення йде в минуле?

За даними КП «Новомосковськтеплоенерго», цього року від централізованого опалення відмовилися 450 абонентів підприємства. З них половину вже відключили.

«У зв’язку з тим, що заборгованість за тепло з боку населення продовжувала зростати, Новомосковська міськрада прийняла рішення, згідно з яким городянам дозволили відмовитися від централізованого та перейти на будь-який із видів альтернативного опалення», – зазначив директор підприємства Валерій Федорченко.

В період міжопалювального сезону від централізованого опалення відмовилися близько 450 жителів Новомосковська. З них 212 вже відключилися.

«Це ті, які прийшли до нас на підприємство, склали акти і виконали всі необхідні вимоги», – розповідає Валерій Федорченко. За його словами, практично всі з них перейшли на електричне опалення.

Нагадаємо, що рішення, яке дозволяє відключення від опалення з ініціативи жителів багатоквартирного будинку з подальшим переходом на автономну систему, було прийнято Новомосковською міськрадою 21 грудня 2016 року. Єдиним критерієм для видачі такого дозволу є відсутність заборгованості з боку мешканців будинків за комунальні послуги теплопостачання.

Денис МАКАРОВ

До речі

Як уже повідомлялося в ЗМІ з посиланням на дирекцію КП «Новомосковськтеплоенерго», до початку опалювального сезону-2018 у Новомосковську планується закрити дві котельні, які обслуговують близько півтори тисячі осіб. У рамках програми децентралізації опалення, запропонованої корпорацією ДТЕК і затвердженої міською владою, працівники ДТЕК вже почали прокладку кабелів на мікрорайоні Кулебівка та поблизу 4-ї школи. Ці кабелі є більш потужними та покликані оберегти від пошкодження внутрішньобудинкові мережі при установці електроопалення.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *