• корисний досвід

Хореографи підвищують кваліфікацію

11 березня в м. Перещепине, на базі Новомосковської районної дитячої школи мистецтв, було проведено районний семінар-практикум з хореографії для викладачів хореографічних дисциплін, художніх керівників і керівників дитячих танцювальних колективів клубної системи Новомосковського району «Розвиток фізичних та творчих здібностей дитини у різних напрямках хореографії», який проводила старший викладач вищої категорії Галина Фролова.

В заході взяли участь 6 керівників танцювальних колективів і художніх керівників клубів та 4 викладачі ПСМНЗ, яких гостинно зустріла директор школи мистецтв Олена Пред. Вона провела екскурсію та розповіла про школу та її роль в естетичному вихованні дітей.

Семінар відбувся у вигляді майстер-класів для 30 учнів хореографічного відділення 3-7 класів з Перещепиного та Черкаського та дітей хореографічних колективів с. Губиниха за темами: «Постановки сучасного танцю на одному русі для різної вікової категорії дітей. Урок із партерної класичної гімнастики», на яких Галина Фролова поділилася своїм досвідом та знаннями з колегами. Діти різних років навчання показали свої вміння в хореографічному мистецтві, проявили моральну стійкість і працездатність.

Працівники клубних закладів встановили дружні та ділові стосунки з колективом Новомосковської районної дитячої школи мистецтв. Після заходу учасники отримали довідки про підвищення кваліфікації з хореографічних дисциплін.

Заступник директора Новомосковської районної дитячої школи мистецтв Тетяна МАЛАСАЙ

Цитата

Художній керівник районного будинку культури та викладач школи мистецтв Юлія Вільхова:

«Мені дуже приємно було побувати в атмосфері особливої культури. Учні старанні, з хорошим рівнем підготовки і взагалі, відрізняються в кращу сторону, дуже виховані, дисципліновані. Тут всі трудяться. Дані природні у всіх різні. Малюки ще тільки виробляють і підйом, і виворотність. Багато чого залежить від працездатності дитини, від поставленої перед нею мети і батьківської підтримки. Хореографія залежить ще й від розумових здібностей, художнього мислення. Необхідно пам’ятати не тільки складну термінологію, але й зв’язки рухів, які допомагає освоїти техніка класичної хореографії. А яке потрібне фізичне здоров’я!»

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *