• яскрава подія

Хлiбно-карамельна подорож

Нещодавно вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Магдалинівського Будинку дитячої творчості (керівник Тетяна Ситник) здійснили екскурсійну подорож до обласного центру та познайомилися з харчовим виробництвом рідного краю.

Цього разу подорож проходила в «шевченківські дні». Перш за все відвідали пам’ятник Тарасу Григоровичу, побували біля театру ім. Тараса Шевченка, а далі почали знайомство з харчовим виробництвом Дніпра, Об’єктами цієї екскурсії стали Хлібозавод № 5 та крамниця-майстерня «Веселі карамелі».

Майстер харчового виробництва хлібозаводу зустрів нас дуже привітно. Одягнувши спеціальний одяг та продезінфікувавши взуття, ми пройшли на виробництво. Перед очима дітей постали великі чани з тістом, печі з духмяним хлібом і полиці з різноманітною готовою випічкою. Найбільше враження справило смакування продукцією – теплий духмяний батон, зазвичай, не такий смачний вдома. На виробництві діти також одержали подарункові набори, щоб почастувати продукцією хлібозаводу і своїх домашніх.

Наступну зупинку ми зробили біля крамниці-майстерні «Веселі карамелі». Тут усе майорить яскравими барвами та п’янким ароматом свіжовиробленої вручну та з натуральними фруктовими барвниками карамелі. На нас уже чекав екскурсовод і карамельє (людина, яка демонструє виробництво солодощів). Під час проведення карамель-шоу (процесу виробництва карамелі від безформної маси до фігурних різнокольорових солодощів) діти, затамувавши подих, не відводили очей ані на мить, так було цікаво та захоплююче! Поласувавши солодощами, придбавши гостинців і подякувавши за змістовну розповідь, наша група туристів-краєзнавців, до складу якої входили учні 4-в та 2-а класів Магдалинівської ЗОШ, трохи втомлена, але задоволена подіями дня, поверталася додому.

Ми дуже вдячні директору Магдалинівської ЗОШ Тетяні Поляковій, класним керівникам Тетяні Кравченко та Вікторії Коваль, батькам вихованців гуртка за розуміння, співпрацю, підтримку таких важливих для дітей заходів, де вони поєднують приємне з корисним.

Методист Магдалинівського Будинку дитячої творчості Тетяна СИТНИК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *