• як харчується Україна

Хлібосольна Україна їсть менше за всіх

Споживчий кошик в Україні значно бідніший, ніж у сусідніх державах. Українцям доводиться відмовляти собі навіть у найнеобхідніших продуктах.

Керівник Асоціації постачальників роздрібних мереж України Олексій Дорошенко називає нашу ситуацію критичною. А у формуванні базових потреб досі використовуються радянські стандарти. В нас норма курячих яєць становить до 220 штук на рік, тоді як сусіди білоруси можуть собі дозволити 270. Відрізняється й середній показник ваги продуктів. У росіян він у межах 808 кг, в Білорусі – 772 кг на рік. В Україні ж «радять» зменшити апетити і вжити близько 652 кг продуктів. Так само, на думку Дорошенка, основна проблема полягає в тому, що законодавчо промислові та продовольчі витрати не регулюються, хоча в інших країнах це регламентовано. Наприклад, росіяни витрачають на їжу 50, а білоруси – 51% своїх доходів.

Вартість продуктів в Україні протягом останніх 6 років стрімко зростає. Авжеж, на це впливає вартість електроенергії, газу, бензину, девальвація гривні. Але є й абсолютно невиправдані приклади подорожчання. Пиво, в складі якого близько 30% іноземних складових, подорожчало значно менше. Вітчизняна 1,5-літрова упаковка мультифруктового соку «Садочок» подорожчала майже на 20 грн. У 2011 його продавали по 9,64, зараз – за 28 грн.

Якби Антимонопольний комітет перевіряв ціни та реально вмів на них впливати, то можна було б їх опустити на 30% товарів, – вважають фахівці.

– Але на жаль, процедура реакції та винесення рішення Антимонопольного комітету може тривати місяцями, – нарікає Дорошенко. – І немає жорстких функцій карального органу. Якщо відомство звинувачує певних виробників або продуктові мережі у збільшенні ціни та утворенні монополії, то потім судові позови можуть тривати роками. Найменше за останні 6 років піднялися ціни на хліб «Український». Він коштував 3,36 грн, зараз його можна знайти за 3,9. Однак такий у магазинах позначений як соціальний продукт, тому його кількість обмежена. Також мінімально подорожчала яловичина. У 2011 році кілограм цього м’яса продавали в супермаркетах за 66 грн, а зараз – за 80-88 грн.

Вікторія СИМОНОВА

Цитата

Експерт аграрних ринків Роман Кащук:

– Звичайно, якщо вже ціна води зросла втричі, то м’ясо також повинно було подорожчати. В нього вкладають більше витрат. Однак м’ясо – це такий продукт, реалізацію якого, на відміну від води, не можна відкласти до кращих часів. Люди просто не платитимуть за м’ясо більше 100 гривень, відповідно виробникам доведеться відмовитися від цього бізнесу. Тому вони істотно зменшили дохід і продовжують продавати м’ясо за невигідною для себе ціною.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *