Футбольна команда «Твiй рiдний край» третя в Україні

Ставши чемпіонами області, футболісти «Твого рiдного краю» (які представляють Новомосковський район та однойменний благодійний фонд, заснований народним депутатом України Вадимом Нестеренком) підкорили наступну спортивну вершину – завоювали бронзові медалі фіналу всеукраїнських змагань з футболу серед сільських команд ВФСТ «Колос» АПК України

Фінальна частина турніру проходила в місті Переяслав-Хмельницький. За четвірку найсильніших боролися чотири команди з Київської, Одеської, Волинської областей. Дніпропетровщину представляв переможець серед збірних сільських районів області та зонального турніру східної групи – команда Новомосковського району «Твiй рiдний край».

– Хлопці одну гру виграли, а дві програли. Але з огляду на те, що футбольна команда Новомосковського району в таких відповідальних змаганнях бере участь не так часто, її виступ можна охарактеризувати, як успішний, – впевнений голова Новомосковського районного ВФСТ «Колос» Олег Шевченко. Особливість турніру була в тому, що заявити на гру можна було тільки хлопців з паспортною пропискою відповідного команді району. «Твiй рiдний край» представляли любителі футболу з Перещепиного, Меліоративного, Голубівки, Піщанки, Миколаївки, Губинихи. Тренер Віктор Китриш назвав кращих гравців: воротар Артем Подобний, захисник Віталій Деркач, півзахисник Євген Воловий, нападник Владислав Чечеленко.

Олег Шевченко від імені всієї команди й тих, хто за неї вболівав, висловив сердечну вдячність фонду «Твiй рiдний край» за спонсорську допомогу в організації поїздки, проживанні та харчуванні команди.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *