Футболки зобов’язують перемагати

Благодійний фонд «Твiй рiдний край» подарував юним спортсменам культурно-спортивного центру «Зоряний» села Вербуватiвка, що на Юр’ївщині, комплект футболок.

Від імені фонду футболки вербуватiвському культурно-спортивному центру вручив помічник народного депутата України Вадима Нестеренка Юрій Самоіщенко, закликавши хлопців та дівчат завойовували в них лише призові місця.

Процес проходив без показного ажіотажу, що називається, в робочій обстановці. У той час на майданчику залу-трансформера репетирувала хореографічну композицію до Дня Перемоги група дівчат, які тут же почали приміряти подарунки.

Директор культурно-спортивного центру «Зоряний» Валентина Маловік подякувала фонду «Твiй рiдний край» і його засновнику Вадиму Нестеренку за подарунок: «Нові футболки – саме до речі. Весна в розпалі, починається безліч спортивних змагань.

– Та й із кольором догодили – ми на кожній футболці синім шрифтом нанесемо назву та емблему нашого центру, вийде жовто-блакитна колірна гамма, під стать кольору національного прапора», – сказала Валентина Іванівна.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *