Фестиваль, якого чекали

Етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт», що відбувся 15–16 вересня, з ранку до пізнього вечора приймав гостей з усієї області. Численні локації, майстер-класи, виступи зірок української естради, гастрономічна феєрія, конкурси, сюрпризи та багато українських традицій.

Захід проходить уже одинадцятий рік поспіль і щоразу вражає своїми масштабами, творчістю й цікавим дозвіллям. Виставкові галявини, мистецькі платформи, майданчики спортивних ігор та козацьких забав, тематичні фото-зони. Для дітей особливі розваги: пізнавальна платформа «Діти крокують Європою» та відтворені студентами коледжів давні дитячі розваги «Від діда до онука». Цього разу фестиваль відвідала рекордна кількість гостей — понад 30 тисяч!

Кожен район та громада на фестивалі були представлені яскравими й неповторними локаціями. Вони презентували себе піснями, віршами, творчими здобутками, смаколиками, щоразу вражаючи своєю самобутністю.

Експозиція Новомосковська, за рішенням журі, була визнана кращою. Друге і третє місця не присуджувалися.

Подробиці читайте в наступних номерах нашої газети.

За матеріалами прес-служби обласної ради

Голова обласної ради Гліб Пригунов:

«Петриківський дивоцвіт» — це відтворення справжнього українського духу та характеру! Весь цей фестиваль — нагадування нам самим, які ми є, якими були наші предки — веселими, щирими, сильними!

Тут тільки усміхнені обличчя, весела національна музика, дружня атмосфера та смачна їжа! І саме так було в українців завжди!»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *