У Юр’ївці зводять сучасний стадіон

Він розташований поруч із опорною школою – з великим футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-аута. Там проходитимуть обласні та районні змагання, уроки фізкультури та тренування вихованців дитячої спортшколи.

Раніше на місці майбутнього стадіону були земля і трава – звичайний шкільний спортмайданчик зразка минулого століття. Школярі кажуть, що через нерівності грати у футбол було неможливо – постійно спотикалися. Якщо дощ – було слизько й брудно. Тепер колишній «стадіон» реконструюють, а точніше – зводять його «з нуля». Підрядники розпочали із земляних робіт – сучасна техніка зараз розрівнює ґрунт.

«Дякуємо очільнику області, який відгукнувся на прохання дітей і всіх мешканців нашого району, – зазначив голова Юр’ївської РДА Вадим Золотопуп. – Ну, неможливо в сучасних умовах бігати просто по траві, а не зручними доріжками».

Майбутній стадіон матиме сучасне футбольне поле довжиною 100 метрів зі штучною травою і поле для міні-футболу. Там також зведуть майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Передбачать і бігові доріжки з сучасним неслизьким покриттям та зону для стрибків у довжину, а ще облаштують майданчик для ворк-аута.

Навколо стадіону зведуть глядацькі трибуни, зверху – навіс. Територію облаштують спеціальними щоглами з енергозберігаючим освітленням.

«Наші хлопці гідно представляють район на обласних змаганнях із футболу, баскетболу та легкої атлетики. Тепер результати значно покращаться – вдячні обласній владі за таку турботу», – поділився вчитель фізкультури Юр’ївської опорної школи Володимир Онищук.

Мешканці Юр’ївки затамували подих в очікуванні якісного стадіону. Селище славиться успіхами у легкій атлетиці – колись у місцевій школі працював фізруком відомий тренер Борис Ананченко, який виховав чимало майстрів спорту й навіть олімпійського чемпіона.

Будівництво стадіону планують завершити в наступному році.

Прес-служба Дніпропетровської ОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *