У школі стане тепло та затишно

Майже  півстоліття як була збудована школа в Шандрівці Юр’ївського району Дніпропетровської області, але жодного разу ніким не було виділено коштів для осучаснення її вигляду. Старалися як могли, за батьківські кошти ремонтували та доглядали за приміщенням.

Якось вчительський та батьківський колективи звернулися за допомогою до народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренка. Він пообіцяв, а потім, виконавши обіцянку, допоміг у виділенні коштів на заміну опалювальної системи. З обласного бюджету надійшли кошти в розмірі 1 100 000, 00 грн і робота розпочалася.

За допомогою народного депутата систему замінили на сучасну. Ми сподіваємося, що тепер у школі буде тепло. Щиро дякуємо Вам, Вадиме Григоровичу, за Ваше чуйне ставлення до шандрівців, до їхніх потреб і проблем.

Школа з сучасним опалення повинна бути й по-сучасному відремонтована. Мене як директора турбував зовнішній вигляд першого поверху школи. Чітко пам’ятаючи вислів: «Хто стукає, тому й відкривають», я звернулася до нашого незмінного спонсора – генерального директора ТОВ «Агрофірма Орільська» Мазана Юрія Васильовича. Юрій Васильович не відмовив у вирішенні даного питання й виділив 27 тисяч гривень для придбання пластику для панелей та вхідних дверей школи. Школа оновилася, стала привабливішою та сучаснішою. Я дуже вдячна цим людям за їхню чуйність, доброту, відповідальність і турботу та допомогу у вирішенні шкільних проблем.

Директор Шандрівського НВК Лідія ПОЛОВИНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *