У Черкаському відкрито новий меморіал

На церемонії відкриття меморіалу загиблим бійцям 93-ї ОМБр та 20-го ОМПБ були присутні родичі загиблих, представники обласної та районної влади, ветерани та бійці 93-ї ОМБр, волонтери і духовенство. Вшанувати пам’ять наших героїв і підтримати бригаду прийшли й британські друзі та колеги, які продовжують навчати військових 93-ї ОМБр у рамках обміну досвідом.

Під час урочистостей до присутніх звернувся командир 93-ї ОМБр, полковник Владислав Клочков. Він наголосив, що 93-я ОМБр у перших рядах зустріла сили зрадників та окупантів, які прагнули знищити нашу державність, культуру й націю. Воїни бригади стали непробивним щитом України, тією великою стіною, яка відділяла нашу націю від варварських орд «руского міра». За безпеку громадян України, за збереження державності та за право українців самостійно творити майбутнє власної країни, 272 наших воїна, 19-ро з яких бійці 20-го ОМПБ, заплатити найвищу ціну – власне життя.

Окремі слова подяки від себе та від імені всієї бригади полковник Владислав Клочков висловив тим, хто вніс величезний вклад у будівництво меморіалу, а саме: заступнику губернатора Дніпропетровської області Володимиру Юрченку, начальнику служби цивільно-військового співробітництва 93-ї ОМБР капітану Ігорю Ушакову, братам Олександру та Сергію Шаркунам, Вадиму Піддубському, Валентину Пономаренку, Олегу Панчуку, Вадиму Олійнику, Діані Коцарь, Миколі Ніколенку, Вадиму Кравцову, Андрію Пєрєпєчькіну, Ользі Хорхоті, Дмитру Сліньку, Наталлі Хазан, Ользі Сушко, Олені Кондратенко, батькам Федора Романова, Дніпровській міській спілці ветеранів АТО, Благочинному протоієрею Новомосковського району Миколі Капралику, а також усьому особовому складу 93-ї бригади.

Сама церемонія була дуже проникливою, складно було стримати емоції.

До речі, в ніч з 6 на 7 жовтня невідомі проросійські вандали намагалися спаплюжити меморіал полеглим воїнам, спробувавши залити його фарбою. На щастя, жалюгідні потуги зловмисників не увінчалися успіхом і церемонія відкриття пройшла саме так, як і було заплановано.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *