• business concept
    business concept

У Перещепинській ОТГ визначать стратегію розвитку громади

 Перещепинській ОТГ розпочали стратегічне планування розвитку громади на період до 2027 року.

В розпорядженні міського голови Перещепиного Володимира Савєльєва щодо цього йдеться, що до важливого та актуального для життя громади процесу долучаться представники виконавчого комітету міської ради, бізнесові кола, громадськість, фахівці з планування розвитку, повідомляє 0569.com.ua.

Візьмуть участь в стратегічному плануванні також представники навчальних закладів та установ громади, спеціалісти з питань освіти, медицини, культури, спорту та житлово-комунального господарства. До процесу залучать і зовнішніх експертів.

28 березня о 10.00 відбудеться перше засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Перещепинської  міської ОТГ. В засіданні візьмуть участь експерт-консультант з питань регіонального розвитку Дніпропетровського Центру  розвитку місцевого самоврядування Ігор Мамонов та експерт-консультант Українського центру культурних досліджень, начальник відділу з питань регіональної політики та координації реформ у сфері культури УЦКД Ірина Каць. Про це адміністрація Перещепинської міської ради проінформувала на сайті громади.

Захід відбудеться в приміщенні  КЗК Центральна публічна бібліотека Перещепинської міської ради (Базовий Центр культури і дозвілля, 2 поверх).

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *