У Новомосковській центральній районній лікарні поновить роботу барокамера

За ініціативи лікарів-реаніматологів Новомосковської центральної районної лікарні, невдовзі кабінет баротерапії буде мати окремий вихід назовні, що дозволить надавати допомогу не тільки вкрай важким пацієнтам реанімації, але й амбулаторним хворим. Про це повідомляє “Полезная газета“.

Така реорганізація дозволить максимально  ефективно використовувати дороговартісне обладнання, надаючи медичну допомогу мешканцям всього Новомосковського  регіону.

Лікування із застосуванням барокамери, а медичною мовою – гіпербарична оксигенація, – відомий метод  лікування багатьох захворювань, які  супроводжуються «кисневим голодуванням», такі як гостра та хронічна недостатність кровообігу у кінцівках, відновлюваний період після порушень мозкового кровообігу, недостатність плацентарного кровообігу у вагітних та багато інших патологічних станів.

Принцип методики, яка творить чудеса,  насправді простий, – створення підвищеної концентрації кисню у повітрі, що вдихається та безпосередньо контактує з відкритими поверхнями тіла людини. Безальтернативною  методика гіпербаричної оксигенації є при наданні екстреної допомоги у випадках отруєння чадним газом, які є  наслідками, як приклад,  неправильного використання пічного опалення. Навіть одноразове застосування методу гіпербаричної оксигенації в прямому сенсі рятує життя.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *