У Новомосковську лопнув черговий «мильний» Пузир

У Новомосковську діє кілька сайтів так званої «жовтої преси», де люблять анонімно поливати брудом чесних людей.1-го лютого 2019-го року в суді Новомосковська було винесено рішення за позовом Нестеренка Вадима Григоровича до Пузиря Костянтина Віталійовича.

Суть позову полягає в спростуванні опублікованих на сайтах «жовтої преси» статей про народного депутата України Вадима Нестеренка, у яких була заплямована його честь, гідність і ділова репутація. Рішенням суду було визнано недостовірною інформацію, яка розміщена на сайтах «Город на Самаре» й «Горожанин».

Суд зобов’язав опублікувати на вищевказаних сайтах спростування на раніше розміщену інформацію, яка порочить честь, гідність та ділову репутацію народного депутата України Вадима Нестеренка. Серйозно публікації таких «жовтих сайтів» ніхто не сприймає, але правда понад усе й сьогодні вона восторжествувала.

В епоху інтернету та соціальних мереж простому читачеві важко розібратися в потоці інформації, тому кожен вибудовує свою систему захисту від бруду і відвертої брехні, яку дозволяють собі, зокрема, ресурси Пузиря та його прибічників.

Такі судові рішення необхідні якраз для того, щоби кожен сам для себе зробив висновки.

Віталій ШИЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *