У Новомосковську з’явиться спортивне містечко імені Мітягіна

Одним із переможців у конкурсі грантових проектів, запровадженому виконавчим комітетом Новомосковської міської ради та Новомосковським молодіжним центром, стала ініціативна група Новомосковського коледжу Дніпропетровського аграрно-економічного університету. Їхній проект має назву: «Створення військово-патріотичного спортивного містечка імені Олександра Мітягіна». З’явиться містечко на території коледжу мікрорайону Решкут.

Олександр Петрович Мітягін — боєць полку «Дніпро-1», який загинув у полоні бойовиків на Донбасі 28 червня 2014 р.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.07.2018 року, на втілення в життя цього проекту буде надано грант у сумі 44 тисяч гривень. Затверджено також кошторис витрат.

Зараз управління культури, молоді, національностей і релігій новомосковського міськвиконкому готує фінансову угоду, згідно з якою будуть здійснюватися фінансові виплати для побудови містечка. Отримувачі гранту шукають підрядника на виконання робіт. До того ж, частину робіт студенти коледжу планують виконати самостійно, а зекономлені кошти витратити на додаткове обладнання.

Спортивне містечко буде складатися з бігової доріжки, тренувальних траншей та ровів, смуги перешкод, лабіринту, паркану, колоди, тренувальних зруйнованих сходів, спортивної стінки, колодязя зі сполученнями та іншого. Цікаво, що в коледжі до повного комплекту вже є: найбільший за площею спортивний зал у місті, бомбосховище, стрілецький пневматичний тир.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *