У Новомосковську відбулась міжнародна виставка собак

15 червня на стадіоні будинку культури ім. О.Гончара  при підтримці виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулась міжнародна виставка собак класу САСІВ, повідомляє “Полезная газета“. Виставка собак проводилась  під егідою федерації кінології Європи, головними організаторами   виставки є: керівник кінологічної спільноти “Амулет” України  – Білик Ірина, та  керівник, експерт – кінолог  розплідника  охоронних собак “Дель – Кане – Терезіне” –  Юрій Притков.

Для Новомосковська виставка стала вже традиційною, адже проводиться вже 8 років поспіль.

В цьому році у виставці взяли участь понад 100 учасників із Запорізької, Криворізької, Одеської, Херсонської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей, місто Кам’янське та звісно ж Новомосковськ. В даній виставці були представлені собаки абсолютно різних порід. Критерії відбору один – стандарт природи, затверджений міжнародною кінологічною федерацією.

Дана виставка проводиться з метою популяризації кінологічного руху, подальшого розвитку та удосконалення кінологічної служби, активізації діяльності кінологічних підрозділів в місті Новомосковську та Дніпропетровській області.

Програма виставки складалась з декількох конкурсів. Конкурсантів оцінювали поважні журі – Ефендієва  Валерія – президент Кінологічної спільноти “Перлина” України(м. Одеса) суддя міжнародної категорії, та не менш  поважні міжнародні члени журі, які завітали до нас з  Болгарії та Боснії – Герцеговини.

Першими  нагородили власників та їх чотирилапих друзів, які приймали участь у конкурсі  на “Найкраще фото домашнього улюбленця”, який проходив на сторінках Фейсбуку.

Наступними стали показові виступи собак  службових та охоронних порід. Участь у показових виступах взяли: кінологічний центр ГУНП в Дніпропетровські області, 194 – пантонно – мостовий загін Державної спеціальної служби транспорту, та Охоронно – детективна агенція “Леон”. З допомогою службових собак  учасники виставки продемонстрували глядачам  такі прийоми як, загальний курс послуги, затримання умовного порушника, звільнення заручника, конвоювання злочинця, та виявлення речових доказів.

Після завершення показових виступів організатор Ірина Білик вручила всім вожатим солдатам  грамоти та маленькі призи.

Наступною була проведена експертиза на  рингах. Собак водять по колу, міряють зріст, оглядають з усіх сторін и примушують пробігтися.   Експертиза на рингах виставки  проводиться з метою оцінки особин різних порід для визначення придатності їх до племінного використання. Експертиза проводиться у відповідності до стандартів порід та коментарів до них і правил комплексної оцінки.

Ще одним розважальним виступом, став конкурс  юних Хендлерів. Під час  конкурсу  журі оцінювали , настільки рухи дітей і собак між собою бездоганні та пластичні. Також глядачі мали змогу насолодитись костюмованими виступами собак.

Після завершення виставки , яка тривала  5 годин,  завдяки компетентними суддями  були обрані переможці , та саме головне, що на даній виставці не було програвших, адже абсолютно всі зареєстровані учасники отримали призи для свої улюбленців.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *