У Новомосковську відбувся V етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу і бугі-вугі

У суботу, 17 листопада, у Палаці Металургів пройшов V етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу і бугі-вугі. Змагання проводилися серед пар, і команд формейшн. Конкурс нарахував близько 300 учасників, які представляли 15 танцювальних клубів з усієї України, зокрема Харкова, Павлограду, Києва, Полтави, Лисичанська, Новомосковськ, Сєвєродонецька, Запоріжжя та Чугуєва. Про це повідомляє “Полезная газета“.

Акробатичний рок-н-рол відноситься до спортивної, призначеної для змагань форми танцю, що бере початок від лінді хопу. Але, на відміну від лінді хопу, акробатичний рок-н-рол – це постановочний танець, що поєднує танцювальні рухи під ритмічну музику з хореографічними і акробатичними елементами. Його танцюють в парі (партнер і партнерка) або в групі, що складається тільки з дівчат або жінок, і в групі, що складається з пар юніорів або дорослих ( “формейшн”).

На початку 70-х років відбулася подія, що докорінно змінила всю подальшу історію розвитку танцювального рок-н-ролу. Швейцарський хореограф Рене Сагарра об’єднав специфічні рок-н-рольні танцювальні рухи в єдиний закінчений орнамент і, тим самим, прописав абетку сучасного рок-н-ролу. Цей оновлений варіант був узятий на озброєння німецькою асоціацією вчителів танців, і з того часу рок-н-рол став вже не просто дискотечним танцем, а найкрасивішим і найскладнішим видом спорту.

Акробатичний рок-н-рол офіційно визнаний в Україні. У місті Новомосковськ цей вид спорту представляє СК «Альбатрос» і беззмінний керівник – Ірина Єфименко. Саме під її керівництвом вихованці спортивного клубу неодноразово ставали переможцями і призерами Чемпіонатів України, чемпіонатів світу та Кубків світу.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *