У Новомосковську відбувся фінальний етап III щорічного турніру з футболу

22 вересня на стадіоні Новомосковської СШ №2 відбувся фінальний етап III щорічного турніру з футболу, присвяченого Дню міста, який почався на День спорту 8 вересня, повідомляє “Полезная газета“.

Турнір проводиться третій рік поспіль Федерацією футболу Новомосковська за участю Благодійного фонду «Твій рідний край», створеного за ініціативою народного депутата Вадима Нестеренко, який спонсором заходу.

У турнірі взяли участь дві групи по три команди, але в фінал вийшли лише чотири команди. Перший матч був між командою «Копер» і командою аграрного коледжу «Агрос».

З розгромним рахунком 8: 1 команда «Агрос» зайняла почесне третє місце.

За головний Кубок боролися команди «Едем» і «Металург».

Гра вийшла хвилюючою для обох команд. Перший тайм закінчився з рахунком 3: 1 на користь команди «Металург», однак воля до перемоги їх суперників принесла свій результат і до кінця другого тайму футболісти команди «Едем» змогли зрівняти рахунок.

За футбольними правилами гравцям довелося зійтися в серії пенальті, де «Едемовци» змогли вирвати перемогу у суперників з рахунком 5: 3.

За перше, друге і третє місця команди отримали кубки та нові футбольні м’ячі, а самі футболісти грамоти та медалі.

Вручення нагород провів народний депутат Вадим Нестеренко. Він привітав всіх учасників та гостей турніру з Днем міста і побажав їм і надалі успіхів в спорті, здоров’я і розвитку новомосковського футболу.

Також Вадим Григорович розповів про плани майбутньої реконструкції міського стадіону, будівництва двох нових шкільних стадіонів зі штучним покриттям.

Крім цього, в День міста на центральному стадіоні Новомосковська відбувся матч 19-го туру першої ліги Чемпіонату області з футболу, в якому зіграли команди ОФК «Новомосковськ», підтримувана Благодійним фондом «Твій рідний край» та команда «Маїсадур» з Царичанки.

Матч закінчився з рахунком 5: 1 на користь Новомосковської команди.