У Новомосковську виступали «діти-Z»

Останній кастинг обласного дитячого конкурсу «Z_ефір» в Новомосковську зібрав 46 колективів і сольних учасників. Серед них журі виявило 14 найкращих, які пройшли у другий тур конкурсу. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На підтримці обдарованої молоді акцентує Президент України Петро Порошенко. Цьогоріч започаткували дитячий конкурс «Z_ефір». У містах та районах області провели 10 відбіркових турів. Виявили майже 200 найяскравіших номерів вокалістів, музикантів, танцюристів, акторів. Кастинг у Новомосковську став останнім у цьому великому творчому марафоні. Солісти і колективи презентували майже півсотні яскравих номерів. 14 найкращих вже незабаром побачимо у другому турі конкурсу», – зазначив губернатор.

На кастингу в Новомосковську в п’яти жанрах виступили майже півтисячі талановитих дітей із Дніпровського та Новомосковського районів. Переможці кастингу – дев’ять солістів та п’ять колективів – виступатимуть у другому турі. У фіналі обласного конкурсу «Z_ефір» таланти продемонструють 30 учасників. Гала-концерт відбудеться 1 червня.

Прес-служба ОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *