У Магдалинівці народжується свій стадіон-мрія, стадіон-красень

26 серпня, після завершення першого етапу реконструкції, пов’язаної з облаштуванням поля з дренажем і трав’яним покриттям, у Магдалинівці урочисто відкрили стадіон «Колос-Арена»

Завдяки зусиллям президента багаторазового чемпіона Дніпропетровської області футбольної команди «ВПК-Агро», пристрасного любителя футболу Володимира Корсуна, а також підтримці обласної та районної влади, давня мрія магдалинівців про новий стадіон минулої суботи втілилася в життя.

Після двох десятків років занепаду тепер на стадіоні повнорозмірне футбольне поле з трав’яним покриттям, що відповідає футбольним стандартам для проведення змагань на найвищому рівні.

Те, що в райцентрі свято, присвячене відкриттю «Колос-арени», відчувалося з самого ранку. Відбувся святковий концерт за участю військового оркестру та місцевих творчих колективів.

А першим поєдинком на новому футбольному полі став календарний матч чемпіонату Дніпропетровської області з футболу між командами «ВПК-Агро» (Магдалинівський район) та ФК «Кривбас» (Кривий Ріг).

Перед початком гри відбулася урочиста церемонія відкриття стадіону. Право першого удару по м’ячу на новому футбольному полі дісталося президенту футбольного клубу «ВПК-АГРО», члену виконкому Федерації футболу Дніпропетровської області Володимиру Корсуну.

Годі й казати, футболісти «ВПК-Агро» не могли підвести своїх уболівальників і здобули впевнену перемогу над суперником із рахунком 3:0, що дозволило їм зміцнити своє лідируюче становище в турнірній таблиці супер-ліги Дніпропетровської області сезону 2017-2018 рр. Протягом матчу глядачів активно розважала команда з черлідингу, була розіграна призова лотерея!

Безумовно, свято вдалося на всі 100 відсотків і, хочеться вірити, що зовсім скоро на цьому полі ми побачимо футбол рівня прем’єр-ліги та нові молоді таланти.

Іван ПАВЛОВ

Етапи великого шляху

Реконструкція стадіону «Колос-Арена»

Перший етап – облаштування поля з дренажем і трав’яним покриттям. Спочатку зняли та вивезли верхній шар чорнозему старого газону. У периметрі поля вирили котлован, засипали шаром щебінки, поклали агротканину, яка повинна захищати зелений газон від бур’яну, розмістили інженерні мережі, комунікації та дренажну систему. Поруч із полем пробурили свердловину для забезпечення надійного й безперебійного зрошення трав’яного покриття вологою.

Підійшла черга до найголовнішого й відповідального процесу – укладання трав’яного газону. Керівництво клубу вирішило відмовитися від новомодних закордонних газонів із голландською травою, яка дуже довго та болісно приживається і росте в наших досить складних кліматичних умовах, віддавши перевагу доморослій. Можна навіть сказати, зовсім домашній, адже траву протягом майже двох років вирощували всього в 20 кілометрах від Магдалинівки. Мало того, для зеленого газону селекціонери підібрали і виростили оптимальний для місцевості, головне – зимо- та сухостійкий букет трав, основу якого склала костриця червона. Отримана дернина схожа на щільну смарагдову подушку.

Під час перевезення та в очікуванні укладання рулони зберігалися в холодильних камерах автомобільних фур. Після вивантаження на бігових доріжках стадіону рулони ретельно накривали, оберігаючи від пекучого сонця. Стелили прямолінійними рядами вздовж бічної бровки майбутнього футбольного поля методом стик в стик, дбайливо обрізаючи нерівності ножицями. Для ретельного прилягання рулонів із ґрунтом акуратно простукували кожен дерев’яною киянкою. Міжстикові щілини засипали ґрунтом і укочували ручними катками та відразу ж рясно поливали. В цілому на футбольному полі стадіону «Колос-арена» поклали 8000 кв. м газону. Укладання зеленого газону завершилося буквально за день до відкриття.

Другий етап – облаштування трибун і заміна старих дерев’яних лавок на пластикові сидіння, яких передбачено близько 600. А також – ремонт підтрибунного приміщення, де будуть обладнані за європейськими стандартами роздягальні, суддівська кімната, а зверху – коментаторська кабіна та vip-ложа.

Третій етап – установка щогл освітлення, реконструкція бігових доріжок та облаштування нового футбольного поля зі штучним покриттям.

Про команду

Неодноразовий і чемпіон Дніпропетровської області минулого року, і сьогоднішній одноосібний лідер чемпіонату обласної супер-ліги футбольна команда «ВПК-Агро». Непростий кадровий період сьогодні переживає команда – в міжсезоння чотири гравці пішли в першу, два в другу ліги. Але молоді та придбані футболісти поступово притираються та вже показують добротний футбол. За твердженням президента «ВПК-Агро» Володимира Корсуна, поставленого на початку сезону завдання команді ніхто не відміняв, а це – золоті медалі чемпіонату й завоювання кубка області.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *