У Личкове прийшов «Прометеус»

У Личківській школі Магдалинівського району Дніпропетровщини почали дистанційно вивчати програмування на базі безкоштовної онлайн-платформи «Прометеус». Цікаво, що одинадцятикласники стають наставниками для своїх молодших товаришів, – повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Наприкінці квітня департамент освіти ДніпроОДА затвердив нашу школу як один із навчальних закладів району для участі в науково-дослідній роботі… Один з її напрямків – використання платформи «Прометеус». Приємно, що облдержадміністрація підтримує цю новацію – ми сподіваємося на майбутню плідну співпрацю», – розповіла директор Личківської ЗОШ Тетяна Зоріна.

Онлайн-платформа масового безкоштовного дистанційного навчання «Прометеус» стане у пригоді віддаленим сільським школам на кшталт Личківської, – переконана координатор проекту Катерина Лимар.

«Ми сподіваємося, що рівень знань школярів та їхня зацікавленість у сучасній професії програміста значно підвищаться. До речі, цей курс створюють одинадцятикласники ліцею при Київському політехнічному інституті. Фактично вони передають іншим дітям свій досвід – це незвично та захоплююче», – сказала вона.

У Личківській школі учні випускних класів так само, як ліцеїсти при КПІ, допомагають навчатися своїм молодшим «колегам».

«Програмуванню навчаюся вже давно, зараз вивчаю мову Java Script. Аби краще знати інформатику, звернувся до курсу «Прометеус» – там знайшов нові знання про роботу на онлайн-платформах. П’ятикласникам я можу розповісти, як створити власний проект. Щодо моїх планів, то хочу розробити робота-шахіста», – розповів одинадцятикласник Личківської школи Валентин Гезь.

Дніпропетровщина перша в Україні почала використовувати платформу «Прометеус» у шкільному навчанні.

За матеріалами прес-служби Дніпропетровської ОДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *