У жителя Юр’ївського району вилучено 25 набоїв

На території Юр’ївського району проходила операція «Зброя та вибухівка», в ході якої працівники поліції здійснюють комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення й вилучення з нелегального обігу незареєстрованої зброї, набоїв та вибухівки.

Під час проведення операції працівниками поліції Юр’ївського ВП у присутності понятих було виявлено та вилучено у громадянина Г., 1984 року народження, раніше судимого, жителя Юр’ївського району 25 набоїв калібру 5х45.

Відомості за даним фактом Юр’ївським відділення поліції внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Працівники Юр’ївського ВП вкотре нагадують, що згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *