Уклiн вам, вчителі!

Напередодні Дня вчителя в Новомосковській райраді вшановували вчителів району з нагоди майбутнього свята. На торжество запросили 500 вчителів зі шкіл, садочків, позашкільних установ і ДЮСШ Новомосковщини – тих, хто має відношення до виховання підростаючого покоління.

 

Свято відкрив в. о. голови Новомосковської РДА Олександр Чечеленко. Разом із Наталією Книжник, головою Новомосковської райради, вони щиро подякували педагогам за їхню нелегку працю й нагородили грамотами, квітами та подарунками. З вітальним словом та подарунками найкращим директорам шкіл району виступив депутат обласної ради Анатолій Білик.

 

До урочистої частини встиг і народний депутат України Вадим Нестеренко. Він зазначив, що вчительська непроста праця повинна бути гідно оціненою державою матеріально, у сфері законодавчих ініціатив і їхнього втілення. Від імені організованого народним обранцем благодійного фонду «Твій рідний край» 12-ти найкращим педагогам району Вадим Григорович підніс подарунок – запрошення на екскурсію до Петриківки з відвідуванням музею та майстерні Петриківського розпису, а також із театралізованою козацькою виставою зі зброєю в Козацькому хуторі Галушківка.

 

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *