Увічнили пам’ять героя

25-го грудня меморіальну дошку на честь почесного громадянина міста Новомосковська, ветерана Другої світової війни Миколи Тимофійовича Невпряги було встановлено на будинку, в якому довгий час проживала ця дорога нам людина.

Зі словами скорботи та згадками про життя Миколи Невпряги на мітингу виступив виконувач обов’язків міського голови, секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко.

Микола Тимофійович Невпряга народився в 1925-му році на Кіровоградщині. З успіхом навчався в ремісному училищі м. Дніпропетровська… Та війна перервала мрії 19-річного юнака про майбутню професію. У травні 1944-го року Миколу призвали до армії. З вересня воював у рядах діючої армії на 2-му та 3-му Українських фронтах де здобував славу відважного солдата. Особливо відзначився при форсуванні Дунаю, в боях за утримання плацдарму на його правому березі. Звільняв Україну, Румунію, Австрію та Угорщину.

Батьківщина високо оцінила заслуги Миколи Тимофійовича. Він був нагороджений медалями «Золота Зірка», «За відвагу», «За бойові заслуги», «За взяття Відня», «За взяття Будапешта». «За перемогу над Німеччиною». Ініціативний, справедливий, чуйний, з надзвичайним умінням творити добро Микола Тимофійович багато років очолював Раду ветеранів Новомосковська.

Пам’ять почесного громадянина міста Новомосковська, ветерана Другої світової війни Миколи Тимофійовича Невпряги присутні вшанували хвилиною мовчання.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *