• читаємо

Увесь світ з вами, якщо ви з нами

Відомий вираз «понеділок – важкий день» прийшов ще з сивої давнини. Люди вважали, що «як почнеш тиждень – так його і проведеш», і жодної серйозної роботи не починали. Тому найкраще в цей день відвідати Чернявщинську бібліотеку, як зробили це ті, хто завітав на усний журнал «Увесь світ з вами, якщо ви з нами». Тема журналу – «Весна іде». Вся інформація була підібрана саме для людей похилого віку. Гортаємо сторінки журналу: «Весна прийшла! Поезії – дорогу». Чому саме поезія?

Тому що вона, як написав Григорій Бідняк, – «духовність щонайвища», а ще «вона тебе розбудить і прозріє, додасть душі і віри, і заряд, вселити в тебе еліксир зуміє, який від болю відведе, від зрад». В цей день ми читали вірші поетів Придніпров’я, приєднавшись до регіональної кампанії «Читаємо разом». Та від лірики – до практичних порад…

Перегортаючи сторінки журналу, присутні дізналися, як настрій впливає на здоров’я та одужання, як пенсіонеру не стати жертвою шахраїв та ще багато цікавого. Стали корисними цікаві весняні поради, які допоможуть полегшити процес домашньої роботи та зміцнити своє здоров’я навесні. Однак яка ж весна без квітів? Тож і про них ми згадали, та не про ті, які квітнуть ранньою весною, а ті, які тішитимуть своїм цвітом до самих морозів, якщо посадити їх навесні. Ці квіти – чорнобривці – наш національний символ, до того ж відомий своїми лікувальними властивостями (про це дехто дізнався вперше саме в бібліотеці). Всі присутні мали можливість отримати в подарунок насіння цих гарних квітів. Тож корисною інформацією та гарним настроєм збагатилися всі в чудовий весняний день у бібліотеці. І «увесь світ з нами».

Завідуюча Чернявщинською бібліотекою-філією Людмила АВДІЄНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *