• з новим роком

…Увага… У Новий рік – руш!

Ось і підкрався Новий рік! В кожного з нас є власне уявлення щодо його святкування, та не обов’язково бути романтиком, щоб у цей день якщо не повірити, то захотіти повірити, і якщо не в диво, то у власні сили. Новорічна ніч виступає точкою відліку, адже навколо все підтримує цю атмосферу починань! Саме тому (а не тому що так нав’язує реклама) варто провести цю ніч цікаво, святково, усвідомлено! І відпочити, і повеселитися, але не забувати, що витрата останніх грошей на делікатесні продукти – далеко не головна мета. Що робити під Новий рік, щоб не лише абстрагуватися від проблем, але й надихнути себе на вдалий старт?

Давайте обіцянки

Так-так, типові обіцянки на наступний рік! Щоб було цікавіше, помічайте в календарі дати, терміни, до якого дня потрібно щось встигнути. Так і не забудете про обіцяне, і дещо конкретизуєте свої плани. Хтось скаже, що контроль над цілим роком свого життя наперед – лише ілюзія, нехай. Але ця ілюзія підтримує в тонусі, а якщо плани і вподобання зміняться – вам буде лише цікаво чи може смішно їх перечитати. А може, насамкінець ви відкриєте, що були навіть недостатньо сміливі у своїх мріях! Не варто хизуватися і кричати про це, зробіть ці обіцянки для себе.

Прикрашайте оселю

Прикрашайте своє житло. Багато хто може обходитись без новорічного настрою, але ж ніхто від нього не відмовиться. Згадайте дитинство, що тоді змушувало вас відчути свято? Скоріш за все, то були дуже прості речі – святкові вогники над вікном, зроблені власноруч паперові ліхтарики чи гірлянди, малюнки на новорічну тематику (організуйте цілу святкову галерею у власному коридорі, залучивши всю родину. Так – дрібниця, дитинство, але хіба тоді це було погано?). Абсолютно точно, за наявності фантазії прикрашання не потребує вкладання коштів: свічки гарно виглядають у пляшках, банках і бляшанках, прикрашених ялинковими гілочками, нитками, сухими ягідками, старий одяг і тканини перетворяться на стильні вовняні прикраси (виріжте з них зірочки, ялинки чи будь-яку просту фігуру, обшийте по краю чи прикрасьте ґудзиками та нанижіть на нитку). Навіть сам процес створить настрій! Забудьте про «святкові» пакети для подарунків, що іноді коштують, як пів того ж подарунку. З підручних матеріалів (хвала нашому менталітету, що не дозволяє так просто прощатися з речами, які потім, ось, стають у нагоді: старий, або як кажуть, «вінтажний» папір, калька, тканина, стрічки, сухоцвіт, бусини…) можна створити справжній шедевр, а ваш подарунок випромінюватиме увагу, вкладені почуття та старання.

Поворожіть на удачу

Розважте своїх близьких цікавою «подачею» найкращих побажань! Наприклад, напишіть на папірцях передбачення – скільки стане вашої фантазії, та помістіть у капелюх. Нехай після бою курантів кожен член родини витягне свій прогноз на рік! Можна зробити жартівливий варіант. А можна замість папірців взяти якісь дрібниці: ключик, горішок, старий квиток (щасливий!), цвях, якусь маленьку іграшку – варіантів безліч, та придумати кожній якесь символічне значення, наприклад, ключик – до переїзду, квиток – подорожі, горішок – символ достатку тощо… Так людина отримає не лише передбачення , але й талісман, який треба зберігати весь рік! Згадайте і стару традицію запікання монетки у святковому пирозі, як символу удачі. Це ж одвічна інтрига – хто з родини на цей рік буде щасливчиком? А рецепт гідного пирога ми вже для вас підготували…

З Новим роком!

 

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *