• будьте уважні

Увага! Діти на дорозі

Шановні водії механічних транспортних засобів, з 1 вересня розпочався новий навчальний рік у школах нашої держави. Юр’ївське відділення поліції звертається до вас із проханням дотримуватися правил дорожнього руху України, приділяти особливу увагу та бути пильними при проїзді біля шкіл і дошкільних дитячих закладів та в місцях скупчення дітей.

Прохання до батьків дітей: будьте пильними не залишайте дітей без нагляду біля вулиць і доріг, забороняйте дітям гратися в межах проїзної частини. Звертаємо вашу увагу на те, що керувати велосипедами дозволяється дітям, які досягли 14-ти річного віку, а керувати мопедами та скутерами дозволяється з 16-ти років, при цьому необхідно мати посвідчення, яке дає право на керування даним видом транспорту.

З досвіду відомо, що основними й поширеними причинами ДТП серед дітей є неочікуваний вихід на проїзну частину, керування велосипедами, мопедами, скутерами, мотоциклами без досягнення дозволеного віку, порушення правил перевезення дітей.

Працівники поліції Юр’ївського відділення поліції нагадують всім учасникам дорожнього руху бути ввічливими, безумовно дотримуватися правил дорожнього руху та вимагати цього дотримання  від дітей. В темну пору доби намагайтеся якомога більше позначати себе сітлоповертаючими елементами, все це допоможе зберегти життя та здоров’я вам і вашим дітям.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *