Увага! Діти на дорозі!

Початок осені — це початок навчального року, час напруженої праці, мобілізації зусиль організму дітей до сприймання інформації, посилення розумової діяльності, зміни ритму життя. Після літніх канікул школярам необхідно допомогти швидше пристосуватися до правил дорожнього руху. Із цією метою щорічно проводиться Всеукраїнська Акція «Увага! Діти на дорозі!».

Дорога помилок не пробачає. Тому безвідповідальність, зневага до вимог правил дорожнього руху, необачність часто призводять до біди. Перші необхідні знання діти отримують від батьків і вчителів, тож тематичні заходи у Вільненському НВК для закріплення правил стали вельми доречними. Цікаво та змістовно пройшли профілактичне віче «Увага! МИ на дорозі», єдиний урок дорожньої безпеки з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом «Дитинству — безпечні дороги!», загальношкільна смс-акція «Знаємо. Вивчаємо. Виконуємо», віртуальна подорож «Подружимося з дорожніми знаками», практичне заняття «Дбаємо про безпеку на дорозі», ситуативна гра «Ще раз про безпеку на дорозі», інтелектуальна гра «Зелений вогник», інтерактивний урок «Світлофор — наш друг», ігровий диктант «Ми із зеброю на ТИ», брейн–стормінг «Знання про дорогу — безпека підростаючого покоління», відеолекторій «Молоде покоління за безпеку руху», п’ятихвилинки безпеки.

Активно до проведення акції долучилася бібліотека. Перегортаючи сторінки книг і журналів, користувачі інформаційного центру закладу мали можливість розширити знання дітей у сфері безпеки власного життя. Для молодших друзів старшокласники організували «Дорожній екскурс», провели бесіди біля бібліополиці «Червоний, жовтий, ЗЕЛЕНИЙ» а малята з групи дошкільного відділення під час веселого квесту «Колір безпечної дороги» активно запам’ятовували правила поведінки на дорозі та як безпечно переходити вулицю.

Бібліотекар Вільненського НВК Лідія ШЕРСТЮК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *