Турнір пам’яті Хвищука завершено

7 лютого на стадіоні Новомосковської ДЮСШ відбувся фінальний етап футбольного турніру пам’яті легендарного футболіста з нашого міста Володимира Хвищука. Турнір був організований Благодійним фондом «Твій рідний край», створеним з ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка. Фонд вже понад рік співпрацює з Федерацією футболу Новомосковська, допомагаючи спортсменам у досягненні високих результатів.

Сьогодні місто має можливість проводити змагання та приймати гостей на сучасному стадіоні, відкритому навесні минулого року. Його будівництво стало можливим завдяки зусиллям нардепа Вадима Нестеренка, який зумів залучити для цієї мети державні кошти.
Турнір стартував ще 24 жовтня. У запеклій боротьбі на футбольному полі зійшлися 15 команд. Серед них колективи «Металург», «Гудок», «Едем», «Енергія», «Харон-Решкут», «ФК Кулебівка», «Хлібзавод № 11», «НМТЗ» і «Газовик» із Новомосковська, «Камелот» із с. Піщанка, «Відродження» з пос. Видвиженець, ФК «Спаське», «Моноліт» із смт Меліоративне Новомосковського району, «Золоті ключі» з пос. Слобожанське та команда «Оріль-Зіньківщина» з Харківської області.

Боротьба за перше та друге місця йшла між командами «Гудок» і «Міськгаз». За результатами матчу з рахунком 4:0 переможцями турніру стала команда «Гудок», яка й була нагороджена Кубком імені Володимира Хвищука. Команда «Міськгаз», окрім грамот і медалей, за друге місце отримала грошовий приз від голови Федерації футболу Новомосковська Яна Бондаренка. Привітала спортсменів також вдова Володимира Хвищука пані Наталя.
Нагородження провів представник Благодійного фонду «Твій рідний край» Фірс Власюк. Він передав вітання учасникам і переможцям турніру від народного депутата Вадима Нестеренка та вручив переможцям нагородні медалі. Фірс Сергійович підкреслив, що сам нардеп дуже хотів особисто бути присутнім на церемонії нагородження, але йому завадила необхідність бути присутнім на пленарному засіданні Верховної Ради. Крім іншого, учасники фіналу отримали іменні грамоти від БФ «Твій рідний край».

Сергій ВЕРЬОВКІН

Довідка «ТРК»

Володимир Хвищук є одним із найвидатніших новомосковських футболістів. Свою футбольну кар’єру він розпочав у місцевій команді «Авангард». Потім виступав за новомосковський «Металург», у складі якого був капітаном команди і володарем кубка Дніпропетровської області з футболу сезону 1993 року. В різні періоди своєї кар’єри грав у першості області з футболу, чемпіонаті України серед аматорів, 2-й лізі чемпіонату України з футболу. Завершивши кар’єру футболіста, продовжував жити і працювати в рідному Новомосковську. Раптово пішов з життя 2015-го, у віці 53-х років.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *