Той, що прийшов задля конкретних справ

Місяць назад сесія Новомосковської міської ради затвердила першим заступником міського голови Дмитра Анатолійовича Ковальова.

«Новий 1-й заступник почав роботу з чистого аркуша, а точніше — з чистих вулиць. Робота триває. Наступним кроком із наведення в місті порядку стане посилення роботи інспекції з благоустрою. Аніскільки не сумніваємося в успіху, тому що ентузіазму та організаційного досвіду в нього більше, ніж достатньо», — так оцінили в соцмережах перші дні роботи Дмитра Ковальова.

47 років. Народився в сім’ї офіцера. Як сам зізнається, отримав справжню життєву школу й чоловіче загартування, працюючи токарем, слюсарем на заводі та під час строкової служби в армії.

– У Вашому послужному списку — робота в обласній раді, кількох райадміністраціях…

– Це дійсно так. Я працював начальником відділу забезпечення роботи керівництва облради. Після чотирьох років роботи запропонували посаду заступника Дніпропетровської райдержадміністрації, займався взаємодією з правоохоронними органами, МНС, керував земельними питаннями. З 2012-го два роки обіймав посаду голови Царичанської райдержадміністрації.

– Головування не вийшло комом?

– Не хочу здатися нескромним, але за мого управління Царичанський район за багатьма показниками вийшов на одне з перших місць в області. За цю роботу я був удостоєний державних нагород, зокрема отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня та «Почесну грамоту» Кабінету Міністрів.

Після Царичанки працював першим заступником мера Дніпропетровська — Івана Куліченка. Відповідав за благоустрій міста, екологію, земельні питання, керував взаємодією з правоохоронцями.

Далі працював генеральним директором Аульського водоводу, потім у приватних структурах, а чотири місяці назад мені запропонували очолити та налагодити роботу Новомосковського водоканалу. Попереднє керівництво цього стратегічно важливого для Новомосковська підприємства допустило накопичення заборгованості за покупну воду перед Дніпроводоканалом сумою в 13 мільйонів гривень. Унаслідок цього, як відомо, постачання води місту було зупинено. За допомогою міськради та за підтримки народного депутата Вадима Нестеренка ситуацію вдалося стабілізувати та взяти під контроль. Були проведені заходи щодо оптимізації штатів і видаткової частини. На сьогодні борг скорочено майже втричі.

– Ви вважаєте себе кризовим менеджером?

– Певною мірою. Коли мені надійшла пропозиція піти на посаду першого заступника, скажу відверто, погодився не відразу, оскільки усвідомлював масштабність ситуації. Мої напрямки роботи — це житлово-комунальне господарство, земельні відносини, а також взаємодія з правоохоронними органами та МНС.

Спектр питань, які належить вирішити, досить широкий, але їх можна охарактеризувати однією фразою: забезпечення якісного рівня життя жителів Новомосковська. І ці питання будуть вирішуватися, головне бажання.

На жаль, часто трапляється серед людей інертність, байдужість, звичка перекладати провину за свої невдачі на когось іншого, позиція «моя хата з краю». Багато хто живе по накатаній і вважає, що хтось інший повинен за них усе вирішити і зробити. Усе перераховане вкрай негативно впливає на результат роботи. Це непотрібний баласт, від якого необхідно позбуватися й діяти спільно. На мою думку, саме в цьому запорука успіху. Ну і, звісно, дуже заважає дефіцит кваліфікованих кадрів, який останнім часом відчувається особливо гостро.

– Трохи про сім’ю й захоплення.

— У цьому році з дружиною відсвяткували срібне весілля. У нас двоє дітей: син закінчив економічний факультет Дніпровського національного університету, працює за фахом, дочка вчиться в сьомому класі. Я займаюся бойовими мистецтвами, підводним полюванням, граю на гітарі.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *