• стадіон дітям

Такий стадіон – у кожен мікрорайон!

На цю подію з нетерпінням чекали в Новомосковську. На території середньої освітньої школи № 2 народний депутат України Вадим Нестеренко, секретар міської ради, в.о. міського голови Сергій Горошко і запрошений в якості почесного гостя капітан збірної України та футбольної команди «Дніпро» Руслан Ротань урочисто відкрили сучасний футбольний стадіон зі штучним покриттям.

Суто спортивний тон торжества задала по-фанатські бурхлива реакція присутніх школярів, їхніх батьків, місцевих спортсменів, депутатів міськради та запрошених гостей на появу на шкільному дворі діючої легенди українського футболу Русика, тобто, Руслана Ротаня. Цей візит, до речі, був сюрпризом, обіцяним Вадимом Нестеренком під час його нещодавньої інспекційної перевірки ходу робіт на стадіоні.

Відкривалося спортивне свято захоплюючим виступом юних вихованців спортивно-патріотичного клубу кіокушинкай карате «Русичі» під керівництвом Максима Заблуди.

З урочистим словом на відкритті спортивного майданчика виступив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко, який подякував усім причетним до зведення цієї прекрасної спортивної споруди, та перш за все – народному депутату України Вадиму Нестеренку. І під оплески присутніх вручив подяки будівельникам – генеральному директору компанії «Будінвест» Денису Островському та виконробу Дмитру Назарову.

У вітальному слові народний депутат України Вадим Нестеренко підкреслив, що відкриття такого сучасного та всепогодного спортмайданчику – подія для будь-якого, навіть великого міста. Подякував за допомогу своєму колезі, народному депутату, голові федерації футболу України Андрію Павелко, та висловив надію, що завдяки їхній спільній зацікавленості подібні спортмайданчики з’являться в кожному мікрорайоні Новомосковська. А заняття спортом і змагання стануть найважливішою складовою дозвілля городян, особливо дітей. І від благодійного фонду «Твій Рідний край» подарував учням школи футбольні та баскетбольні м’ячі.

До привітань приєднався і Русик, констатувавши, що полів з таким м’яким штучним покриттям навіть у Дніпрі раз, два та й годі! Грати на такому полі – саме задоволення. Мовляв, якби не поспішав до Харкова на фінал кубка України, неодмінно побуцал би м’яча з пацанами.

А директор ЗОШ №2 Ірина Литко нагадала, що серед жителів Новомосковська три учасники олімпійських ігор, а в торішній скарбничці спортивних досягнень міста 17 золотих, 11 срібних і 8 бронзових медалей змагань різного ґатунку. А також зазначила кілька прописних істин: хто інвестує в дітей – інвестує в майбутнє країни, і що краса врятує світ. Тож запропонувала подивитися, як гарно, як красиво стало на шкільному подвір’ї, завдяки будівництву цього стадіону та наведенню навколо нього будівельно-естетичного порядку!

На завершення свята футбольні команди місцевої ДЮСШ провели перший футбольний матч на новому полі. Почесне право нанести перший удар по м’ячу надали народному депутату України Вадиму Нестеренку та прославленому капітану ФК «Дніпро» Руслану Ротаню.

Євген ЄВТУШЕНКО

Тільки для читачів «ТРК»

У короткому ексклюзивному інтерв’ю Руслан Ротань відверто позаздрив юним новомосковцям, адже в часи його навчання гра у футбол на таких полях могла хіба що уві сні наснитися… «Його розміри ідеальні саме для хлопців шкільного віку від 6 до 15-16 років», – сказав Русик . Відповідаючи на питання про спорт у його родині, Руслан відповів так:

– У нас уся родина спортивна: дружина чемпіонка з карате, старша дочка, 10-річна Ангеліна, серйозно займається футболом, 9-річний Богдан – ходить на хокей, 7-річний Захар – теж футболом, а наймолодша дитина, 3-річна донька, поки ще вибирає якому виду спорту віддати перевагу.

Щодо майбутнього футбольної команди «Дніпро» був стриманий, сказавши лише, що багато що залежить від власника клубу. Тренери ж і гравці налаштовані боротися до кінця, аби очки не знімали…

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *