Сімейні лікарі отримали більше 600 сертифікатів

Курс он-лайн навчання сімейних лікарів Дніпропетровщини завершився успішно – «студенти» отримали сертифікати підвищення кваліфікації від обласної ради

Близько півтора роки тому Дніпропетровщина перша в Україні запровадила проект онлайн-конференцій для сімейних лікарів. Ініціатива належить Дніпропетровській обласній раді та медичній академії. Суть проекту полягала в тому, що найкращі професори Медакадемії раз на місяць проводили лекції для всіх сімейних лікарів області, де б ті не знаходилися.

Загалом було проведено 12 занять. Тематика лекцій була різноманітною, починаючи від діагностики онкологічних захворювань, закінчуючи психологічною підтримкою учасників АТО.

Технічно проект став можливим завдяки організаційній підтримці обласної ради – надання приміщення для читання лекцій та налагодження інтернет-зв’язку з центрами первинної допомоги в різних районах Дніпропетровщини.

«Для реалізації нашого задуму не залучалося ані копійки бюджетних коштів, – зазначив один з ініціаторів проекту, заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян, – і викладачі Медакадемії, і наші співробітники працюють на абсолютно добровільній основі, розуміючи крайню необхідність таких лекцій!».

Урочистий захід, присвячений завершенню курсу, проходив у сесійній залі Дніпропетровської обласної ради. Гліб Пригунов привітав усіх учасників проекту з його успішною реалізацією та вручив спеціальні нагороди і грамоти лекторам Медичної академії та організаторам онлайн-конференцій.

«Сьогодні медична галузь потребує змін, це всі розуміють. Україна знаходиться на шляху цих змін, тож подібні онлайн-лекції є якраз гідною підготовкою. Роль сімейного лікаря з кожним роком набуває все більшу значущість. У перспективі наші сімейні лікарі будуть працювати в тих само умовах, що й американські колеги. Матимуть авто, зв’язок, усі необхідні ресурси для надання якісних послуг населенню. За це медики отримуватимуть гідну зарплатню, за попередніми підрахунками – приблизно 15 тисяч гривень. Ті ж знання, які сімейні лікарі отримують зараз завдяки дистанційному навчанню, – це лише початок. Я дуже радий, що ми змогли організуватися, об’єднати зусилля та використати сучасні технології на благо області!», – підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Прес-служба облради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *