Сільські мешканці Дніпропетровщини змагатимуться в поїданні вареників та бігові з культиватором

Третя спартакіада територіальних громад «Сільські ігри 2018» пройде 22 вересня в селі Червоноіванівка Криничанського району. Учасникам запропонують продемонструвати спортивну майстерність, позмагатися в поїданні вареників та спробувати швидше за всіх упіймати свиню.

Учасником команди може стати кожен бажаючий віком від 18 до безкінечності. Професія та стать жодного значення не мають. Головна умова — усі члени команди повинні проживати в сільській місцевості. Окрім спортивних баталій буде й культурно-розважальна програма.

Учасники спартакіади змагатимуться в 7 традиційних і 2 «неформатних» видах спорту. Вони гратимуть у волейбол, мініфутбол, шахи, шашки, настільний теніс, стрілятимуть із пневматичної рушниці, змагатимуться в гирьовому спорті, армреслінгу, перетягуванні канату. Найбільш видовищний момент першості — подолання туристичної смуги перешкод, як «сухопутної» так і водної ділянки.

Для учасників підготували веселі конкурси. Родзинкою спартакіади стануть «Перегони з мультикультиватором — а ми моторні». Треба буде якнайшвидше подолати дистанцію 50–100 метрів із працюючим мотоблоком.

Учасникам ще одного нестандартного конкурсу запропонують піймати тварину в лабіринті на швидкість. Перше місце — за порося, друге — за барана, третє — за курку. Буде й поїдання вареників на швидкість. У традиційному конкурсі «Українські страви» оцінюватимуть не тільки смак, а й майстерність оформлення, подачі страв.

Адреса проведення «Сільських ігор 2018»: Дніпропетровська область, Криничанський район, с. Червоноіванівка, вул. Шкільна, 1, Червоноіванівський НВК. Тел.: (05654) 9–29–87, 097–503–53–91.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *