Сєвєр знову відзначився

Розшуковий собака з Новомосковської філії кінологічного центру облуправління Нацполіції допоміг у пошуку й затриманні грабіжника-посівальника.

Сталося це в Пісчанці. 52-річний чоловік вирішив піти посівати до знайомих односельців. По дорозі помітив у будинку, в якому проживає 78-річна самотня старенька, прочинені вхідні двері. Господиня спала, і спокуса поживитися чужим добром переважила розум. «Посівальник» прихопив із собою мобільний телефон, а з холодильника продукти, – і був такий.

На допомогу пенсіонерці прийшли слідчий, кінолог Сергій Зимовченко і його службовий пес Сєвєр, про подвиги якого вже писала наша газета. Не підвів чотириногий і цього разу. Взявши слід, Сєвєр легко знайшов будинок злодія. Викинути або продати телефон той не встиг. Зловмиснику загрожує від 3 до 6 років в’язниці.

Нагадаємо, раніше Сєвєр неодноразово допомагав поліції затримувати зловмисників і знаходити зниклих людей. 2 січня в центрі Новомосковська грабіжник, погрожуючи ножем, відібрав у перехожого барсетку. Вівчарка привела правоохоронців прямо до будинку нападника. А рік тому в Магдалинівському р-ні Сєвєр, взявши під снігом слід 10-денної давнини, знайшов зниклу людину, тим самим встановив рекорд, гідний потрапити до Книги рекордів України.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *