“Сучасний освітній простір створюємо для дошкільнят Миколаївки” – Валентин Резніченко

Сучасні умови навчання для понад 350 дітей села Миколаївка Новомосковського району створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Там реконструюють опорну школу. Нині роботи – у корпусі для дошкільнят. Підрядники вже замінили дах та вікна, утеплили фасад і облаштували комунікації. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Створення на Дніпропетровщині сучасного, яскравого та комфортного освітнього простору – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Нині реконструюємо в області понад 30 шкіл. Оновлені навчальні заклади –теплі, із затишними кімнатами і оригінальним дизайном. Прагнемо, аби всі діти регіону навчались в європейських умовах, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Нині реконструкція в Миколаївській початковій школі».
У Миколаївській опорній школі, що в Новомосковському районі, нині у розпалі капремонт корпусу початкових класів. Будівлю звели 1992-го року. Тепер її переобладнають для занять п’ятирічок.

«Після ремонту тут навчатимуться діти п’ятирічного віку – їх готуватимуть до вступу в школу. Це розвантажить наш місцевий садочок», – сказала директор Миколаївської опорної школи Надія Антоненко.

Капітальний ремонт розпочався у серпні 2017-го. Підрядники вже замінили дах, вікна, облаштували комунікації, утеплили фасад. У кімнатах – шпаклюють і фарбують стіни, облаштовують стелю.

Пізніше заклад обладнають сучасною технікою і комфортними меблями.

«Це вклад в майбутнє наших дітей. Вони мають право навчатися в гідних умовах», – сказала мама чотирьох дітей, мешканка Миколаївки Тетяна Соколенко.

Будівля розрахована на 80 дітей.

«Діти ще маленькі і в яскравих кімнатах вони будуть почувати себе набагато краще», – сказав учень 6-го класу Миколаївської школи Кирило Соколенко.

Осучаснять й основний корпус школи – там навчається 280 дітей. Завершити всі роботи планують вже у 2019-му.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *