Створено Раду регіонального розвитку

Згідно з розпорядженням в.о. міського голови, секретаря міської ради Горошко С.Г. та з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії виконавчого комітету Новомосковської міської ради з органами державної влади у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади, впровадження реформ у сфері децентралізації, визначення проблемних питань з життєзабезпечення міста та перспективних планів розвитку міста на 2019-2021 роки, відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2015 року №224/2015 «Про Раду регіонального розвитку», керуючись статтями 42, 50 «Про місцеве самоврядування в Україні», зобов’язую:

  1. Створити Раду регіонального розвитку міста Новомосковська.
  2. Затвердити Положення про Раду регіонального розвитку міста Новомосковська.
  3. Заступникам міського голови згідно з розподілом обов’язків здійснювати координацію роботи щодо діяльності Ради регіонального розвитку міста Новомосковська.

Основними завданнями Ради є:

– Сприяння збалансованому соціально-економічному та гуманітарному розвитку, ефективному використанню економічного потенціалу, підвищенню конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості, вирішенню проблемних питань життєзабезпечення міста Новомосковська.

– Вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку міста Новомосковська , ефективного використання економічного потенціалу, підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

– Підготовка пропозицій щодо напрямів, пріоритетів та механізмів проведення адміністративно-територіальної реформи, формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування, реалізації регіональної державної політики у сфері кадрового забезпечення державного управління та законодавчого врегулювання цих питань.

– Напрацювання оптимальних шляхів подальшого розвитку політично і економічно дієздатного місцевого самоврядування.

– Сприяння врахуванню інтересів і специфіки розвитку міста Новомосковська у проектах нормативно-правових актів з питань регіональної політики, цільових програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку та охорони довкілля.

– Вивчення міжнародного досвіду в сфері інноваційних стратегій територіального розвитку та здійснення заходів щодо його практичної реалізації.

– Сприяння виконанню актів Президента України з питань державної регіональної політики.

Заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Костянтин Морозов

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *