Співвітчизники, гідні Мічуріна

Киянин Роман Гладкий вирощує банани у власній теплиці та нещодавно зібрав вражаючий урожай: 100 кг бананів з одного дерева! Роман вже 3 роки вирощує екзотичні фрукти: лимони, ананаси, гранати, інжир і ківі.

– Для початку поїхав до Києва та привіз щеп майже на 40 тис. грн. Переймався дуже: чи візьмуться, чи ні. Як побудувати теплицю – вивчав сам.

Банани в господаря-експериментатора відрізняються від закордонних: вони мають присмак меду. А лимони – величезні та дуже соковиті.

– Але довго не зберігаються, – зізнається Роман. – Тому що не використовую хімію.

А ось у селі Любимівка Херсонської області фермер Олег Демченко почав вирощувати екзотичну для нашої країни пряність – шафран.

– Ціни на овочі сильно коливаються: ніколи не вгадаєш, що виявиться вигідним у тому чи іншому сезоні, а на чому прогориш. Тому вирішив спробувати вирощувати шафран. Ціна на нього завжди стабільно висока. Тим більше, що світове виробництво цієї прянощі становить всього 3 тонни.

У 2015 році фермер посадив 5 соток шафрану та отримав перший урожай – 250 г. За словами Олега Демченка, окупність культури становить 2 роки. Другий урожай фермера в 2016 році склав уже 350 г, а цибулини він розсадив вже на 25 сотках, плануючи продавати посадковий матеріал у 2017 році.

Ще одна унікальна аграрна історія. Голландець Майкл Гондерс живе на Львівщині вже 4 роки та вирощує салат і прянощі… на воді. Устрій теплиці вимагає окремого спецвипуску, тому описувати його не будемо. Скажемо тільки, що час для отримання продукції – близько місяця, а взимку – близько 50 днів. Про переваги такої технології господар розповідає з відвертим задоволенням.

– Використовувати таку технологію виходить економніше, ніж поливати рослини на відкритому ґрунті. Рослина вбирає стільки води, скільки потрібно, решта залишається в басейні. Великим плюсом є й те, що теплиця дозволяє працювати цілий рік. Крім того, листя набагато чистіше, тому що не контактує з ґрунтом. Щоправда, з нинішніми цінами на газ та електроенергію в Україні собівартість салату занадто велика, – зізнається Майкл. – Отже потрібно переходити на більш дорогі культури.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *