• здоров'я та спорт

Спортивне життя на селі

В усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не лише дарує здоров’я, він загартовує характер і волю. Напередодні Дня Перемоги на футбольному майданчику Чорнявщинської ЗОШ відбувся турнір із міні-футболу за участю команд Чорнявщинської сільської ради.

У змаганнях взяли участь 4 команди віком від 12 до 50 років. Команди змагалися в чесній та безкомпромісній боротьбі за підтримки односельців, які прийшли підтримати  учасників турніру. По закінченню змагань голова Чорнявщинської сільської ради Ірина Пушкеля відзначила учасників і переможців грошовими преміями.

Хотілося б згадати та висловити слова подяки депутату Юр’ївської районної ради Василю Хохлову за турботу про підростаюче покоління. Завдяки йому в нашій школі сучасний красень-спортзал, для учнів ДЮСШ придбано волейбольну форму. З його боку ми завжди відчуваємо фінансову підтримку у проведенні спортивних змагань обласного, районного та місцевого рівня, от і сьогодні ним було виділено кошти на премії учасникам турніру.

Слова вдячності сьогодні для сільського голови та депутатського корпусу Чорнявщинської сільської ради за турботу про дітей – майбутнє України, майбутніх олімпійських чемпіонів, для яких за кошти сільської ради було придбано футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, тенісний стіл, волейбольні сітки та багато іншого для успішного заняття фізичною культурою.

Вчитель фізичного виховання Чорнявщинської ЗОШ  Юр’ївського району Олександр ЦИБА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *