Спадкоємець батьківської любові до заводу і землі

IMG_5289

28-річний Артем Чумак – плакувальник полімерних покриттів.

Безпосередньо зайнятий процесом зовнішнього покриття металевих труб захисним від корозії шаром полімеру. У 2008 році стояв біля витоків цієї унікальної ділянки на НМТЗ, яких в Україні всього три.

Згадує, як методом проб і помилок навчалися працювати на досить складному на той час для НМТЗ повністю автоматизованому та комп’ютеризованому обладнанні.

Досі шкодує, що не потрапив до когорти заводчан, яких навчали безпосередньо голландці… Однак навчився та став класним фахівцем.

Левова частка труб із полімерним покриттям, за якістю і технологією нанесення якого стежить Артем, йде, в основному, на експорт – Туреччина, Узбекистан, Туркменістан, Ізраїль, США, Африка, Близький Схід, Бразилія, Аргентина.

Прийшов на завод після закінчення Новомосковського металургійного технікуму. У той же рік без відриву від виробництва вступив на заочне відділення металургійної академії, яку успішно закінчив за спеціальністю зварювальне виробництво.

Однак на цьому не заспокоївся. Каже, що технікум послужив точкою опори для здобуття першої спеціальності, метакадемія ж стала трьома крапками в бажанні продовжити навчання, але за іншим профілем.

За яким конкретно – ще остаточно не визначився. Цілком можливо, що майбутня освіта не буде пов’язаною зі зміною роду діяльності…

Офіційно не одружений, чекає поки кохана дівчина закінчить у Дніпрі гірничий університет. Любить спорт, особливо, пляжний волейбол.

Ще в Артема є рідкісна, а тому завидна риса – допомагати батькам.

У весняно-літньо-осінній сезон – по дачі. Любов до землі йому передалася від батька, який, до речі, більше 20 років пропрацював на трубному.

Веде здоровий спосіб життя, тому в День металурга крім пива з горішками нічим посилювати свято не збирається

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *