Сонячні перспективи

Сонечко – це добре. Коли світло й тепло, не хочеться згадувати про дурниці навколо нашого швидкоплинного життя. Про благодійників, які прагнуть прикрасити наше життя додатковими вишеньками на тортиках. Про ті зубодробильні «реформи», які наша влада пообіцяла МВФ проштовхнути через Раду найближчими днями або тижнями.

Пенсійну реформу ще в очі не бачили навіть нардепи, але її обов’язково приймуть. Треба ж нам відпрацьовувати кредит валютного фонду. Навіщо? Не питайте. Просто треба і все. Хоча веселі жебраки мають масу обхідних варіантів.

Наприклад, в Оріхівській виправній колонії №88, що в Запорізькій області, ув’язнені за командою начальства демонстрували дива у продуктивності праці. Додана вартість на місцевому виробництві росла зі швидкістю 100 доларів на годину. Тут налагодили випуск фальшивих доларів і чомусь російських рублів. Отже, якщо всі зони країни перейдуть на випуск цієї корисної продукції, з міжнародними кредитами ми впораємося одним махом.

Ще на нас чекає медреформа. Та сама, що про введення платної страхової медицини. В МОЗ зуб дають усім хвореньким і немічним, що консультації в сімейного лікаря оплатить держава, хоча рекомендують консультуватися по телефону. А ось у лікарні полежати або на операцію замахнутися – це вже держава не гарантує цілком офіційно. Щоправда травневий бліцкриг за цією медреформою в Раді провалився. Профільний комітет поки що загорнув ці законопроекти. Але не з любові до народу, а з нелюбові до нашої головної американської лікарки пані Супрун. Значить, є шанс дожити до осені.

Зате навколо земельної реформи (в частині дозволу вільного продажу сільгоспземлі) вже почалися веселі пісні-танці різномастих політиків. МВФ чітко назвав Гройсману терміни цієї реформи – у травні приймаємо закон, з 1 січня швиденько починаємо продавати. Не вийшло? Вийде – інакше вічність кредитів не бачити! А щоб всяко-різні селяни не обурювалися, їм сюрпризика від президента – у списку санкцій проти РФ затесалися російські автомобілі. Тепер фермерам вже не купити ані КамАЗа, ані Газелі. Доведеться пересідати або на Мерседеси, або на волові упряжки.

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *