«Сонцеграй» приймає вихованців

Як завжди на початку літа, учнів ЗЗСО № 6 гостинно зустрів пришкільний табір «Сонцеграй». У нашому таборі було 9 загонів, які працювали під керівництвом творчих і креативних вчителів. Кожен загін розміщувався в окремому класному приміщенні, переобладнаному під ігрову кімнату.

Затишок і комфорт у цих приміщеннях – це окрема гордість, бо створювалася безпосередньо за участі дітей, вони з великим бажанням працювали над іміджем свого загону. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що вони – члени однієї команди. З першого дня в таборі розпочалися змагання між загонами.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Сонцеграй» формувалася в таких напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота. Спортивно-оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, футбольний турнір, «Малюкбол», День бігуна, День туризму тощо), також діти регулярно відвідували басейн. За проведення цих заходів на належному рівні відповідали фізруки табору.

Однак щоб бути сильними та спритними, потрібно ще й харчуватися корисно та смачно – саме так і було завдяки працівникам шкільної їдальні, які з любов’ю готували сніданки та обіди для наших діток.

Особливою популярністю користувався у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити творчій потенціал.

Краєзнавчий напрям виховної роботи – це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста. Цього року вихованці табору відвідали: пожежну частину, військкомат, дитячо-юнацьку бібліотеку, історико-краєзнавчий музей.

У такому дитячому таборі ваша дитина точно не занудьгує, а різноманітність запропонованих заходів дозволить дитині обрати саме те заняття, яке їй до душі, причому в абсолютно ненав’язливій формі, де все це гармонійно поєднується з веселою та насиченою ігровою програмою, конкурсами та святами.

Адміністрація ЗЗСО № 6

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *